WestNews.com.ua

“Домовились по багатьом позиціям”: Степанов провів нараду з мерами міст щодо ситуації з карантином

15.09.2020, 12:27  |  Автор:   wersat

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов за результатами селекторної наради з мерами обласних центрів України щодо ситуації з коронавірусом, яка відбулась ввечері 14 вересня, заявив, що МОЗ готове підтримувати пропозиції місцевої влади щодо карантинних обмежень.

Про це він розповів вранці 15 вересня під час брифінгу, додавши, що “відверта розмова” тривала 2,5 години, а мери міст погодилися не проводити масові заходи, пише ТСН.

“Важливо, щоб заходи, які пропонуємо, виконувались. Крім того, контроль покладений саме на місцеву владу. Ми домовились по багатьом позиціям, що саме ми будемо робити. Я готовий сам ініціювати ці зміни у постанові уряду”, – наголосив очільник МОЗ, однак, які конкретно, не назвав.

Він зазначив, що саме місцева влада повинна здійснювати контроль за дотриманням карантинних обмежень на транспорті, у закладах, на ринках.

Степанов також додав, що своєю чергою мери міст запропонували інший режим роботи шкіл і дитячих садочків і Міністерство охорони здоров’я погодилося їх підтримати.

“Ми готові це підтримувати”, – наголосив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість випадків COVID-19 в Україні за останню добу зросла на понад 2900

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X