«Допомога діткам – це величезне щастя»: як франківки опікуються центром соціально- психологічної реабілітації. ФОТО

26.11.2018, 12:07  |  Автор:   wersat

Нині  у притулку перебуває майже два десятки дітей різного віку. Вони потрапили сюди через різні обставини: комусь довелось пережити насилля та знущання батьків, інших врятували соцслужби, деякі звернулися самостійно.

«Коли ти допомагаєш іншому, отримуєш щось значно більше за матеріальну винагороду. Це душевний спокій. Саме завдяки милосердю, великим та маленьким добрим вчинкам, ми не втрачаємо віру в людство. Допомагати дітям – це величезне щастя. Бо немає нічого ціннішого за усмішку маленької людини, яка пережила стільки горя і вміє цінувати добре слово, теплі обійми», –  розповідає про візити у обласний Центр соціально-психологічної реабілітації укропівка, волонтерка Світлана Оришко.

«Наша команда намагається регулярно відвідувати цих діток. За сприяння Олександра Шевченка, ми даруємо їм одяг, взуття, іграшки, смаколики, техніку. Намагаємось спілкуватись із дітьми, адже їм так не вистачає порад, тепла і ласки», – каже Світлана Оришко.

Днями жіноча команда УКРОПу знову завітала до Центру. Цього разу діток традиційно провідала Тетяна Терсенова-Заводовська – засновниця та директор модельного агентства «Ювента», лауреат премії «Жінка третього тисячоліття», тренер телешоу «Від пацанки до панянки». Окрім речей першої необхідності, вона подарувала вихованцям музичні центри.

«Дякуємо за одяг, взуття, солодощі, за приємне спілкування та захват на обличчях наших дітей від зустрічі з Вами. Спасибі за візит та турботу про наших дітей! Сьогоднішня зустріч залишиться приємним спогадом у пам’яті наших дітей!», – зазначають працівники закладу.

«Ці дітлахи потребують уваги, настанови, підтримки. Намагаємося їм це подарувати. Проте, й ми багато чого в них навчились. Цінувати те, що маєш, радіти маленьким дрібницям, не падати духом та вірити у те, що все буде краще», – каже Тетяна Терсенова-Завадовська.

Нещодавно укропівки спільно із студентами-українцями, які навчаються в Німеччині, привезли  до центру м’які іграшки та ароматні смаколики.

 «Сьогодні до вихованців Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітала іменинниця Марта. Вперше практикуємо – подарунки від іменинниці, а не навпаки. Результат: задоволені дитячі усмішки, багато радості, сміху від наших дітей та море позитивних емоцій у іменинниці Марти, яку привітали теплими обіймами недолюблені дитячі серця! Гарний приклад для інших, чи не так?», – поділились враженнями дітлахи.

Також під час останнього візиту діткам  подарували іграшки – новорічні пінгвінчики. Укропівки переконують: працюватимуть активно і надалі. Та закликають усіх франківчан не бути байдужими та долучатись до добрих справ.

Інформація розміщена на правах політичної реклами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На запрошення Олександра Шевченка бійці АТО з усієї України відпочивали у Буковелі. ФОТО

26.11.2018, 12:07  |  Автор:   wersat

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X