WestNews.com.ua

Допомога з усього світу: Філадельфійська архиєпархія надіслала перші кошти для потерпілих від паводків у Західній Україні

03.07.2020, 18:49  |  Автор:   Хромей Зоряна

Філадельфійська архиєпархія розпочала збірку коштів для допомоги потерпілим від паводків в Західній Україні. Другого липня на рахунки Івано-Франківської архиєпархії, Коломийської та Чернівецької єпархій надіслали перших 25 тисяч доларів.

Перша збірка на парафіях відбулася 27-28 червня, а друга буде проведена 4-5 липня.

«Географія жертводавців нашої філадельфійської кампанії широка і дуже цікава. Відгукнулися не лише вірні нашої архиєпархії, але люди доброї волі з 21 штату у США, а також з Канади, Франції, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Австрії, Норвегії, Швеції, Великобританії, Бельгії, Італії та навіть України. До збірки на архиєпархіальній сторінці у Facebook вже долучилися більше 400 осіб. Майже 90% коштів надходить від українців, що мешкають за кордоном і бажають відгукнутися, щоб допомогти братам і сестрам в Україні, що постраждали», — розповідає владика Андрій Рабій, єпископ-помічник Філадельфійський.

Він зауважив, що архиєпархія має тривалу історію допомоги Україні у кризових ситуаціях: відбуваються збірки на допомогу військовим та капеланам, бідним та інші потреби окремих парафій та єпархій. Долучалися вірні архиєпархії та всіх єпархій в Америці також і до будівництва собору Воскресіння в Києві, пише  WestNews із посиланням на релігійно-інформаційну службу України.

Аби збагнути усі потреби постраждалих, архиєпархія вирішила передати кошти церковним структурам на місцях — в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

«Фінансова допомога дозволяє бути швидкими і гнучкими. Постраждали сільськогосподарські регіони, де люди не мають високих доходів, а залежать багато від своїх господарств. Через паводок вони втратили урожай, постраждали їхні будинки. Наш християнський обов’язок є допомогти їм у цей скрутний час — духовно і матеріально. Ми не знаємо конкретних потреб, тому опираємося на обізнаність і второпність місцевих церковних структур, особливо благодійної організації “Карітас-Україна”», — зазначив владика Андрій.

Збірка на парафіях, через індивідуальні пожертви та кампанія на Facebook триває. Архиєпархія вирішила зробити перший переказ коштів, щоб якомога швидше допомогти постраждалим. Наступні перекази здійснюватимуться в міру надходження коштів. Звітами про допомогу постраждалим архиєпархія поділиться згодом з усіма жертводавцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпаття доставили гуманітарну допомогу зі Швеції. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X