WestNews.com.ua

Допомогти молодим: франківська організація “Д.О.М.48.24” запускає новий проєкт для митців

03.08.2020, 11:12  |  Автор:   Хромей Зоряна

ГО “Д.О.М.48.24” запускає проект “Level UP. Розвиток молодих митців”, метою якого є допомогти молодим людям вдосконалитись та досягти успіху у тому, що вони люблять. Кожен з них матиме змогу отримати фахові рекомендації й конструктивну критику від експертів – людей, що вже пройшли цей шлях та професійно займаються різними видами мистецтва.

Допомогти молодим митцям вже погодились такі відомі письменники та літературознавці, як Тарас Прохасько, Ростислав Семків, Любов Якимчук, Остап Українець, Ірина Шувалова, Елла Євтушенко, Ія Ківа та Микола Адам.

Список знавців в інших сферах мистецтв ще не оголошений, але організатори розповідають, що серед них є художник Ярема Стецик, акторка Франківського драмтеатру Галина Баранкевич, режисерка фільму “Віддана” Христина Сиволап та звукорежисер і продюсер Андрій Іздрик.

Роботи приймаються у таких галузях: література, фотографія, кіно та театр, художнє мистецтво і музика. Участь в проекті безкоштовна. Детальна інформація в події за посиланням https://www.facebook.com/events/295477981880213/

Щоб взяти участь в проекті, заповніть анкету та надішліть свої твори за цим посиланням https://forms.gle/QXVJhrxWP9Biq37X9 до 15 серпня.

Захід відбувається в рамках проєкту “Зв’язок з ВДОМА”, який підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Прикарпатські митці стали «Амбасадорами розмаїття». ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X