“Дослухаємось до звуків турбін”: організатори PORTO FRANKO 2018 показали, як триває підготовка до фестивалю. ФОТО

Як раніше повідомляв WestNewsорганізатори PORTO FRANKO розповіли чого очікувати цьогоріч від фестивалю в Івано-Франківську.

Уже 13 червня в Івано-Франківську розпочнеться фестиваль, який мешканці, і не тільки, чекали цілий рік  – PORTO FRANKO 2018, інформує WestNews.

Цього року організатори обіцяють, у прямому значенні, досягнути нових висот, адже концепція фестивалю у 2018 році – повітряний порт.

Відкриття PORTO FRANKO 2018 буде відбуватися в центрі Івано-Франківська. Організатори стверджують, що буде залучено дуже багато ресурсів, а також велика кількість футуристичних шоу, де будуть й аеродинамічні інсталяції, оркестр унікальних співаків та інструментів.

“Розглядаємо літаки у Косові, дослухаємось до звуків турбін та гвинтокрилів, складаємо програму напрямку Аерофонія, мріємо про небо… Не боїмося завчасно показувати усе вам, адже, по-перше, головне – довіра, по-друге – Porto Franko 2018 обіцяє бути незрівнянним”, – кажуть організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політаємо? Стало відомо, що чекає франківців під час фестивалю PORTO FRANKO 2018

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.