Довгоочікуваний генплан: в Калуші розповіли про містобудівні перспективи

05.02.2019, 15:37  |  Автор:   Галкіна Марта

Генплан міста Калуша безнадійно застарів – йому уже 40 років. Місто профінансувало виготовлення нового генплану на 460 тис. гривень. Про це повідомив головний архітектор міста Роман Кузик на сесії Калуської міської ради, інформує West News.

“Тепер залишилося виконати останній розділ – розробку інженерно-технічних заходів, за що заплатять 150 тис. гривень із раніше передбачених”, – зазначив він.

Проте у вересні минулого року були внесені зміни до законодавства і тепер до генплану необхідно ще розробити стратегічну екологічну оцінку впливу на навколишнє середовище. Тож на виготовлення цієї документації на поточний рік додатково передбачили 230 тис. гривень.

Після завершення цих робіт генплан повинен пройти державну експертизу.

Окрім того, на 2020 рік за програмою також передбачено 850 тис. гривень на виготовлення схеми зонування території, яка деталізує по кварталах житлові, виробничі і громадські зони. Ці кошти були закладені і в попередній програмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГЕНПЛАН МИ ОДНАКОВО ПРИЙМЕМО, – МЕР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ПРО ТЕРИТОРІЮ ДОВКОЛА МІСЬКОГО ОЗЕРА

05.02.2019, 15:37  |  Автор:   Галкіна Марта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X