WestNews.com.ua

Друга сторона медалі: франківський блогер розповів що трапилося між ним та офіціанткою

21.10.2018, 11:13  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews мережу сколихнуло відео, де блогер з Івано-Франківська Ігор Пустовіт тягає за волосся офіціантку з місцевого кафе.

Свою версію подій, які відбуваються на відео, розповів і сам блогер на власній сторінці у Фейсбук, інформує WestNews.

“Зовсім недавно у мережі з’явилось відео, де я «наїхав» на офіціантку одного з закладів Івано-Франківська. Тут слід одразу наголосити, що ні сам заклад, ні те, що ця особа там працює – абсолютно немає ніякого відношення до ситуації, яка відбулась більш ніж 2 місяці тому. Також хочу наголосити, що я ніколи не був знайомий з тією дівчиною і немав з нею жодних конфліктів, до певного моменту”, – розпочинає блогер.

За словами Ігора Пустовіта, дівчину звати Стасюк Юлія, вона є (чи була, уже не впевнений) студенткою Прикарпатського національного університету і колись вона була фанаткою дружини Ігора та їх сім’ї, залишала багато приємних коментарів у Інстаграмі та навіть почала вести групу у ВК (тоді ще працюючому на території України), де перекладала усі пости дружини на російську мову, аргументуючи це бажанням, щоб їх аудиторія розширювалась. Коли ж дружина пояснила їй, що вони вдячні, але їм це не потрібно, Юлія моментально перейшла у «табір» ображених, на інтернет-просторах їх називають хейтерами.

Спершу вона, на своїй сторінці у Інстаграм, почала знімати різноманітні пародії на нашу сім’ю, зі звичайними кривляннями і, як вона сама їх називала, підколами. Мушу визнати, що перших півроку ці пародії були абсолютно безневинні, стосувались конкретно моєї дружини та мене, нам регулярно їх присилали підписники, але ми абсолютно ніяк не реагували на них. Звичайно ж, Юлю це не влаштовувало і пародії ставали щоразу негативніші, тепер уже з присутністю у них нашого однорічного сина і різних нецензурних словечок у його сторону. І Юля таки свого домоглась, я звернув на це увагу і в першу чергу вирішив поспілкуватись з її батьками.

“Нажаль тата я не зміг знайти, мені пояснили, що він за кордоном, але вдалось з’ясувати, що її мама працює (на той момент) у відділі кадрів МедАкадемії. Ми з дружиною вирішили зайти, поспілкуватись, запитати причину такої особистої неприязні до нас та нашого маленького сина, який ще навіть невмів говорити. Нажаль, розмова з мамою теж не склалась, тому що вона як тільки побачила нас у дверях, одразу викликала охорону. Охоронець вивів нас з кабінету, навіть не запитавши причину нашого візиту.. Історія стає цікавішою, коли ми дізнаємось, що її мама також бере участь у «булінгу», регулярно з’являється у прямих трансляціях з дочкою, згадує наші прізвища у негативному світлі, а моя дружина, до того всього, щей навчається у тому ж університеті, де ця мама-хейтер працює.”

От в цей момент мені стає цікаво – як діяли б далі саме ви? – Наш варіант був написати заяву ректору, з проханням посприяти нашому спілкуванню та вирішити цю ситуацію, а також написати заяву у поліцію, на цькування та переслідування нас та нашого сина зі сторони дорослої мами та її дочки. Ну не буду ж я їх бити. Між іншим, статті про те, що я таки написав цю заяву і досі можна знайти у інтернет-виданнях, які тоді охоче піднімали свої охоплення цією подією, перекручуючи, що я отак просто, знічев’я, пішов і написав заяву на «безневинну» жінку та її доньку.

“Так ця ситуація і притихла, ректор відповів, що нічого вдіяти неможе, а відповіді від поліції на мою заяву я досі не отримав, натомість ми знайшли досить дієвий спосіб боротьби з булінгом від цієї сімейки, а саме – звичайні скарги на усі наступні інстаграм-публікації, які стосувались образ нашої сім’ї та конкретно присутності нашої дитини у них. І це працювало! Інстаграм видаляв такі пости і Юля знайшла вихід! Вона створила телеграм-канал, на який можливості вплинути було значно менше, і продовжувала писати усю нечисть про нас та нашого сина саме туди. Вона сама про це наголошувала неодноразово, роблячи цьому каналу рекламу за для переведення туди аудиторії, яким подобався саме такий варіант блогінгу – з нецензурними фразами і яскраво вираженою ненавистю у сторону нашої сім’ї. Канал називався «блогЄри» і налічував майже тисячу фолловерів. Чому називався? Після ситуації, яку ви бачили на відео, він чудесним чином зник, мабуть за для того, щоб я не зміг підкріпити фактично причину своєї поведінки. Але інтернет пам’ятає усе, тому я прикріпляю до цього поста ще і декілька скрінів наповнення того каналу, у яких чітко видно манеру поведінки автора, її ненависть і впевненість, що їй за це нічого не буде. Я наголошую, що це тільки декілька скрінів, насправді група була в рази плотніше наповнена подібним г..

Також хочу наголосити: канал вівся особисто Юлею, окрім неї там дописи робити неміг ніхто. Це тривало ще півроку. А тепер ще раз – ваші дії у цьому моменті? Що б зробили саме Ви? Ви чітко розумієте, що писати чергову заяву немає ніякого змісту. Ви чітко розумієте, що ні її батько, ні мама на неї впливу не мають і взагалі на цю ситуацію мати не хочуть. Ви також розумієте, що Вам щодня скидають скріни, де якась там дівчина, з сусідньої вулиці, фактично ваша сусідка, регулярно пише нецензурні дописи, вплітаючи туди вашу дитину та, на той час, вашу вагітну дружину. Як діяти? Та ніяк! Я терпів це більше року, я намагався врегулювати це і простим спілкування, і через інститути, і через поліцію, але не допомагало нічого. Вона показово, з ухмилкою, декілька раз проходила повз дружину, а потім у телеграмі з’являвся новий і ще новий допис, у характерній їй манері, з матами та образами. Підписники, які розуміли усю ситуацію і були також нею невдоволені, написали мені, що Юля влаштувалась працювати офіціанткою в один з закладів Івано-Франківська.

“Терпець урвався тоді, коли вона спершу написала черговий допис-припущення про нетрадиційну орієнтацію мого дворічного сина, а через якийсь час ще запостила фото вагітної дружини з підписом «вона померає!!!». У той день (два місяці тому), я прийшов у той заклад, Юля була на роботі. Побачивши мене, намагалась сховатись на кухні, але не встигла. Я двічі смикнув її за волосся і двічі наголосив, що я більше цього терпіти не буду і що їй варто видалити ту групу і припинити булінг моєї сім’ї. Юля вдавала, що їй страшно, хоча через півгодини після інцеденту уже сміялася у «сторіс» і демонструвала як росте статистика переглядів її сторінки, після того, як вона про це розповіла своїй аудиторії. Зі мною одразу ж зв’язалась поліція, викликала у відділок, так як Юля того ж дня написала на мене заяву. Я пояснив слідчому свій вчинок, також надав йому більше 30-ти роздрукованих сторінок усіх дописів Юлі, пояснив свою поведінку, розповів, що це триває уже не перший рік і якщо терпіти образи мене та дружини я ще міг, та коли діло дійшло до моєї дитини – я, на емоціях, не знайшов іншого виходу. Зі мною була проведена виховна розмова та надані попередження, щоб подібного більше не було. Я звичайно ж погодився. Я також розумію, що мої дії є неправильними, але також хочу, щоб ви спробували зрозуміти і мене. Зі мною ще зв’язувався двоюрідний брат Юлі, у нас була зустріч, де ми усе проговорили, де я усе йому пояснив. Він, до речі, як і більшість, не знав про існування телеграм-каналу і думав, що ситуація виникла ще через давні пародії… Пообіцяв посприяти тому, щоб згадок та образ дитини, зі сторони його сестри, більше не було, так як сам має дитину і, з його слів, він теж подібного б не стерпів. Я також вибачився перед ним за прикрий, але вимушений інцедент і гадав, що ситуація себе вичерпала, так як група зникла, згадки припинились, розмови були проведені. Але, як бачите, не перевелись ще пабліки, які готові хайпити на нашому прізвищі, без жодних уточнень. Чому це відео не потрапили у мережу ще два місяці тому – для мене загадка. Мабуть, активності Юліних соц.мереж тоді було достатньо, а тепер доводиться її поновлювати. І, як бачите, досить вдало”.

На запити, що це «немужський» вчинок можу тільки сказати, що такий варіант, у цій ситуації, є безпрограшним: мужики не пишуть заяви у поліцію.. мужики не смикають за волосся дівчат.. мужики також і не будуть терпіти мати у сторону своєї дитини та дружини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Позивний «Бандерас»: міністр культури відкрив дні українського кіно в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X