WestNews.com.ua

Друге життя історичних кам’яниць: міська влада планує оновити усі пам’ятки на вулиці Шевченка

23.08.2018, 10:37  |  Автор:   Власенко Власта

Міська влада планує оновити фасади усіх пам’яток архітектури на вулиці Шевченка, що в Івано-Франківську, повідомляє WestNews.

Як відомо, 23 серпня на вищезгаданій вулиці відбудеться урочисте відкриття оновлених будинків №22 та №24. Так, окрім фасадів, ще й оновили вхідні двері.

«В нас є у планах усі пам’ятки архітектури на вулиці Шевченка оновити. Крок за кроком. Паралельно тривають роботи будинку № 30. І хочемо там усю вулицю зробити, фасади. Це не реставрація, це косметичний ремонт. Реставрація набагато важча», – про це міський голова Івано-Франківська розповів в прямому ефірі радіостанції «Західний полюс».

Окрім того, у вечірній час 23 серпня відбудеться відкриття оновлених вулиці Лесі Українки та площі Міцкевича. Початок заходу о 21-й годині. Руслан Марцінків наголошує, що там якраз закінчуються останні роботи. Втім, деякі елементи пішохідних зон ще будуть встановлені згодом.

«По-перше, треба буде дерева досадити в жовтні. Зараз немає змісту, бо можуть не прийнятися. А також, доставити частину лавок та стільців. Це зроблено буде для пар закоханих. Частину ми вже встановили, частину – будемо довстановлювати. А так, все решта, зроблено. Тому в 21 годині відбудеться відкриття для мешканців міста», – додав очільник міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Розумна” зупинка в “розумному” місті: як Марцінків та інші мери дбають про пасажирів. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X