WestNews.com.ua

Другий день фестивалю “Underhill Music Festival”: як це було. ФОТОРЕПОРТАЖ

17.06.2019, 11:00  |  Автор:   Менів Андрій

16 червня в селі Підгір’я Івано-Франківської області відбувся другий день музичного фестивалю «Underhill music festival 2019», який об’єднав різні течії сучасної електронної та поп-музики, виконавців як із України, так і з Європи, інформує журналіст WestNews.

Зокрема, на головні сцені виступили такі відомі вітчизняні виконавці, як Скрябін & Юркеш, Арсен Мірзоян, гурти «Без обмежень», СКАЙ та «Друга ріка».

 

А от головний хедлайнер фестивалю – гурт «БУМБОКС», через хворобу свого фронтмена Андрія Хливнюка, не зміг порадувати своїх прихильників.

«Хочемо особливо відмітити, що організатори виконали всі зобов’язання, не шукайте інших причин, крім хвороби.  Ми обіцяємо, що зіграємо на фесті в 2020 році. Приносимо вибачення всім гостям і організаторам Underhill», – йдеться у повідомленні гурту на офіційній сторінці у мережі «Facebook».

Втім, цілком очевидно, що переважна більшість з 15-тисячної армії гостей фестивалю, залишилися задоволені побаченим та почутим. Та й як на перший раз, музичний фестиваль «Underhill» поставив дуже високу планку. Немає сумнівів у тому, що наступного року дійство буде ще більш масштабнішим та драйвовішим.

 

Тільки б не завадила погода, через яку в ніч на 17 червня довелося зупиняти роботу фестивалю, насамперед, задля безпеки відпочиваючих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ivan NAVI, DZIDZIO, Оля Полякова та група MOZGI: як пройшов перший день фестивалю на Івано-Франківщині. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X