WestNews.com.ua

Духовенство Прикарпаття продовжує молитись за припинення епідемії. ФОТО

31.03.2020, 17:07  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

З благословення Високопреосвященнішого Серафима, священники івано-франківської єпархії продовжують звершувати хресні ходи та підносити молитви про припинення коронавірусної епідемії.

28 березня 2020 року, з благословення благочинного Коломийського округу, настоятеля храму на честь ікони Божої Матері “Всецариця” прот. Георгія Малиша звершена Літургія, на якій були піднесені молитви про медпрацівників та про припинення епідемії. Окрім того, був звершений хресний хід навколо міста Коломиї та її околиць з іконами Богородиці “Всецариця” та “Скоропослушниця”, свт. Луки Кримського та св. благ. кн. Олександра Невського з молитвою про Боже благословення та захист жителів від “згубної пошесті”, пишуть на сайті Православного Прикарпаття.

З благословіння прот. Георгія Малиша парафіяни храму на честь ікони Божої Матері “Всецариця”, які через складні епідеміологічні обставини не можуть відвідувати Богослужіння, вдома читають Псалтир, а також надають посильну допомогу ближнім, шиючи захисні маски та провідуючи немічних парафіян.

В цей же день від Свято-Боголюбського храму с. Кобаки з іконою Боголюбської Божої Матері, з молитвою та окропленням хрещенською водою, звершено хресний хід, який пройшов через с. Кобаки, с. Слобідка, смт. Кути, м. Косів, с. Рожнів.

Також молитовна хода була звершена у Свято-Духівській парафії міста Косів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #StopCovid19Frankivsk: Центр волонтерських ініціатив виготовив 532 комплекти спецзахисту та 250 респіраторів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X