Думки політичних експертів щодо партії Гройсмана та її успіху на виборах

10.06.2019, 11:07  |  Автор:   Власенко Власта

За останніми даними, шанси на проходження до парламенту партії Володимира Гройсмана “Українська стратегія” рівні нулю.

Член Правління міжнародної спілки “Інститут національної політики” Марина Багрова вважає, що причина в лідерах партії та їхніх справах. За її словами, до партії “Українська стратегія” приєдналися частина депутатів Ради від “Народного фронту” та міністрів, теж за квотою НФ.

Зараз саме більшість депутатів від “Народного фронту” та чинних міністрів є найбільш непопулярними в українському суспільстві. Їхні рейтинги дуже низькі, як і довіра громадян. За результатами соціологічних досліджень, люди вважають їх винними у провалі реформ, зростанні цін на газ і комунальні послуги, у падінні рівня життя, в нездатності створити сприятливі економічні умови для підтримки малого та середнього бізнесу, відтоці мільйонів громадян України з країни на заробітки за кордон та в інших бідах,
додає Багрова.

Так, Політолог Владислав Сердюк вважає, що в “Української стратегії” Гройсмана є два шляхи: похід на одномандатні округи або об’єднання з іншими політичними силами.

Нагадаємо, що 7 червня, партія “Українська стратегія” провела з’їзд, на якому представила першу десятку кандидатів у депутати.

У першу п’ятірку списку партії “Українська стратегія” увійшли:

  • Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України
  •  Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України
  •  Олександр Саєнко, міністр Кабінету міністрів
  •  Еміне Джаппарова, перший заступник міністра інформаційної політики
  •  Євген Нищук, міністр культури України

До слова, Гройсман  обіцяє забезпечити стабільність і економічне зростання на рівні 5-7%, високий рівень освіти, доступ до якісної медицини, і – створити умови для формування сильного середнього класу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Слуга народу” : програма та основні пріоритети партії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X