WestNews.com.ua

Два івано-франківські татусі перемогли у премії “Тато року 2019”

13.06.2019, 9:58  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Організатори всеукраїнської премії запевняють, що бути татом — модно, а тих, хто робить батьківство в Україні справжнім трендом XXI століття, треба знати. Голосування за найкращих татусів тривало онлайн, повідомляє Освіторія.

Таку премію заснував сайт 4mama.ua, щоб розповісти усій країні про найкращих тат України.

Зокрема, в номінації «Тато-зірка» найбільше «вподобайок» набрав Юрій Горбунов, із ним змагалися Олександр Педан, Володимир Остапчук та Олег Скрипка.

Юрій Горбунов виховує разом з Катериною Осадчею сина Івана і розповідає, що був на пологах і з сином має міцний зв’язок.

А «Татом-спортсменом» став Василь Вірастюк, за якого голосували активніше, ніж за Олександра Усика, Андрія Шевченка та інших.

«Бути реалізованим як тато — тепер так само важливо, як і досягти успіху в кар’єрі, зреалізувати свій особистий потенціал. Ми хочемо розповісти усій країні про найкращих тат України», — каже Оксана Шевченко, головна редакторка сайту 4mama.ua, який заснував премiю «Тато року».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шоумен із Івано-Франківська Юрій Горбунов підтримав соціальний проект. ВІДЕО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X