WestNews.com.ua

Два івано-франківські університети відновлюють навчання у звичному режимі

21.09.2020, 18:53  |  Автор:   Хромей Зоряна

Два івано-франківські університети відкривають свої двері для студентів. Це – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Однак там діятиме змішана система навчання.

Про відновлення навчання університети повідомили на своїх сайтах.

Так, перший курс бакалаврату та перший курс магістратури 28 вересня розпочинає повноцінне навчання в університеті.

2, 3, 4 курси переходять в режим гібридного навчання. Тобто лекції залишаються онлайн, а практичні, лабораторні – офлайн.

А Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу навчання відновлює теж не повноцінно. Студентів усіх курсів денної форми навчання чекатимуть у стінах університету з 28 вересня.

Заочники вчитимуться тільки дистанційно. У ректораті також додають, що за колективною заявою групи студенти можуть навчатися дистанційно.

“Пам’ятайте про масковий режим і ласкаво просимо до університету”, – наголошують викладачі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:МОН хоче посилити вагомість атестата під час вступу до університету

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X