Дві прикарпатські ОТГ включено до перспективного плану формування територій громад області

17.05.2019, 15:29  |  Автор:   Менів Андрій

В Івано-Франківську продовжує свою роботу 28-ма сесія обласної ради сьомого демократичного скликання.

Зокрема, депутати розглянули питання про внесення змін до рішення обласної ради від 24.07.2015 №1722-36/2015 «Про перспективний план формування територій громад області» (зі змінами), інформує WestNews.

Мова йде про дві громади – Дубівська ОТГ (11 населених пунктів: с. Дуба, с. Дубшари, с. Лецівка, с. Підлісся, с. Вільхівка, с. Рошняте, с. Князівське, с. Ріпне, с. Цінева, с. Ясеновець, с. Іванівка – Рожнятівський р-н) та Корницьку ОТГ (3 населені пукти: с. Корнич, с. Грушів, с. Королівка – Коломийський р-н).

«Громадяни скористалися своїм законним правом на створення об’єднаної громади. Стоїть питання про включення або не включення до перспективного плану формування територій громад області», – наголосив Микола Дем’янчук – начальник управління з питань децентралізації.

«Зараз для них це є можливість залучити кошти інфраструктурної субвенції на розвиток цих громад», – наголосив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обсяг збору зі сплати податкових платежів ОТГ Івано-Франківської області склав 359,8 млн

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X