WestNews.com.ua

Дві третини українців не були та не планують йти у відпустку

06.08.2020, 19:15  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Цього літа 66% українців залишилися без відпустки та не планують її брати. Серед тих, хто все ж поїхав на відпочинок, лише 9% виїжджали або планують поїхати.

Про це свідчать результати опитування, яке 5 серпня провела соціологічна група “Рейтинг”, пише ТСН.

Станом на 6 серпня у літній відпустці встигли побувати 16% українців, ще 18% – планують її на це літо.

Цього року переважно відпустку проводять на території України. Серед тих, хто вже був у відпустці, або тільки планує її, – 43% обрали для відпочинку свій населений пункт, і стільки ж – провели відпустку у іншому регіоні України. Згідно з опитуванням, переважно відпустку планують молоді і більш заможні.

Опитування проводили серед населення України віком від 18 років і старших в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів.

Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи будуть закривати церкви під час адаптивного карантину?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X