WestNews.com.ua

Двох осіб, які перебували у складі небезпечної організованої групи, що діяла на території Івано-Франківської області, взято під варту

18.07.2019, 13:15  |  Автор:   Менів Андрій

Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом учинення розбійних нападів на території Івано-Франківської області.

 Досудовим розслідуванням установлено, що двоє неодноразово судимих зловмисників – жителів Львівської області, які діяли в складі організованої групи, причетної й до інших тяжких та особливо тяжких злочинів на території області, в жовтні 2017 року вчинили розбійний напад у смт. Перегінську та в листопаді 2017 року намагалися скоїти розбійний напад у м. Івано-Франківську.

Вказаним особам у вересні 2018 року було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187 («Розбій»), ст. 257 («Бандитизм») КК України, та оголошено їх у розшук.

16 липня 2019 року під процесуальним керівництвом прокуратури працівниками поліції було затримано фігурантів у порядку ст. 208 КПК України.

На даний час обом чоловікам за клопотанням прокуратури обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківський суд взяв під варту двох членів злочинної групи, які вчиняли розбійні напади

18.07.2019, 13:15  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X