WestNews.com.ua

Дворічна дівчинка з Прикарпаття потребує допомоги у боротьбі з раком. РЕКВІЗИТИ

27.04.2019, 11:20  |  Автор:   Власенко Власта

Дворічній Віолетті Петрухіній діагностували рак крові. Вчора дівчинка разом з батьками вирушила на лікування до Італії у клініку “Ісусове Дитя”. Але грошей на лікування не вистачає.

Про це повідомляють на сторінці в мережі Facebook “Віолеточка Петрухін – врятуємо життя разом”, інформує WestNews.

“Люди доброго серця – Ви остання надія в допомогти маленькій Віолетті Петрухіній. Дівчинці 2,5 рочки, вона дуже хоче одужати і жити повноцінним життям, ходити з усіма дітками до дитсадка, слухати спів пташок , милуватись квітами, гуляти з мамою і татком на вулиці. Але страшний діагноз – рак крові (Гостра В-клітинна лімфобластна лейкемія ), затьмарює всі мрії дитинства. Допоможіть зібрати на лікування нашій донечці», – просять батьки Віолети Анатолій та Мар’яна.
Сім’я небагата, скромних достатків, працює тільки батько, мама-у декретній відпустці.

Досі дівчинка перебувала в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні і онокогематологічному відділенні, де їй поставили цей страшний діагноз та розпочали лікування за протоколом. Віолетта уже поборола реанімаційні дії після перших важких симптомів і госпіталізації, також уже перейшла діагностичний етап, розпочала лікування та прийняла першу хіміотерапію.

Вчора вирушила на подальше лікування до Рима. Батьки благають допомогти зібрати кошти.

Реквізити: картка батька – 5168 7573 9551 7107 Приватбанк Петрухіна Анатолія Ярославовича.

Євро: 4731219117982219

Долар: 4731219117986905

Контактний телефон батька: +38(050) 010 77 59.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленькому хлопчику з Коломиї потрібна допомога на лікування. РЕКВІЗИТИ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X