WestNews.com.ua

Двоє франківців здали ЗНО на 200 балів

25.06.2019, 15:43  |  Автор:   Власенко Власта

В цьому році двоє Івано-Франківських випускників отримали максимальний бал ЗНО, пише West News.

Цією звісткою поділилися на сторінці у соцмережі Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міськради.

Максимальний бал отримали дві дівчини :

Анастасія Франчук – випускниця Української гімназії № 1, яка склала ЗНО з англійської мови на 200 балів. Дічина захоплюється психологією та гімнастикою. Знання англійської мови отримаа за допомогою книг та перегляду фільмів англійською мовою.Вчителем Анастасії з англійської мови є Наталія Шелест. Настя має чудові результати і з інших предметів: українську мову та літературу вона склала на 191 бал, а математику – на 189 балів. За професією хоче стати бізнес-аналітиком.

Анна Банасевич – талановита випускниця Івано-Франківської СШ №5 – показала блискучий результат на ЗНО з хімії. Другий рік поспіль дітей-200- бальників готує вчитель хімії СШ 5 Лариса Василівна Стецьків. Анна має високі бали по вмсіх предметах. Брала участь в багатьох олімпіадах і конкурсах. Дівчина захоплюється художньою та науковою літературою, а також  була Президентом школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Фонд Інституту Східноєвропейських Досліджень визначив і нагородив стипендіями кращих студентів ПНУ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X