WestNews.com.ua

Дякую світові, що терпить мене стільки часу: відома франківчанка святкує ювілей. ФОТО

16.08.2018, 8:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 16 серпня, святкує своє 40-річчя відома українська письменниця Ольга Деркачова. Втім, багато хто знає ювілярку ще й як доктора філологічних наук, професора та просто активну та цікаву франківчанку, повідомляє WestNews.

Живе в Івано-Франківську. Лауреатка конкурсу “Коронація слова” за найкращий твір про кохання. Зі своїми студентами бігає квести рідним містом, збирає книги для тих, кому вони необхідні, та організовує літературні бранчі. Проводить творчописи для дітей та читає оповідання безхатькам.

Герої її романів та оповідань боряться з байдужістю і внутрішньою порожнечею, шукаючи розуміння та душевного тепла. А коли знаходять близьку людину, то не бояться по-справжньому любити.

«Дякую… Дякую світові, що терпить мене стільки часу… Дякую, янголові-охоронцеві, якому зі мною нелегко… Дякую тим, хто був у моєму житті. Нам було добре… Дякую всім, хто є у моєму житті тепер… Дякую тим, хто ще буде… Дякую Богові за людей, за книги, за мрії, за… 40+ Я їх так боялася. Але… Небо на землю не впало, зорі не посипалися у кавове горнятко… Усе гарно… Можна йти далі… З такою підтримкою – гріх зупинятися… Обіймаю. Цілую. Люблю», – написала Деркачова на власній сторінці в мережі Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Гірська жінка: на війні”: в Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ української трагікомедії. ФОТО

16.08.2018, 8:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X