WestNews.com.ua

Екологічна катастрофа у Підпечарах: мешканці виявили вантажівки, які зливають нечистоти на території Хриплинського промвузла. ФОТО

21.10.2019, 20:00  |  Автор:   wersat

Як вже повідомляв WestNews, невелика річка Студинець поблизу села Підпечари Тисменицького району, що на Прикарпатті, вже декілька тижнів виділяє різкий запах у повітрі, а також страшенну піну.

Відтак, стурбовані мешканці звернулися у прокуратуру та державну екологічну інспекцію Карпатського округу. Останні, пообіцяли організувати перевірку водойми, а прокуратура також проводить розслідування.

Окрім того, мешканці Підпечар проводять власне розслідування. Зокрема, відвідали Хриплинський промисловий вузол і помітили, як вантажівки з цистернами зливають невідомі речовини в дощову каналізацію:

Цілком очевидно, що саме в такий спосіб і відбувається забруднення річки Студинець. Нагадаємо, в 2012 році водойма набула неприродного синього кольору саме через викиди.

Тоді все завершилося перевіркою екологів, прокуратури та ДСНС. Як бачимо, історія має властивість повторюватися.

WestNews продовжує стежити за перебігом ситуації. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екологічне лихо: на Тисмениччині труять річку невідомою речовиною. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X