WestNews.com.ua

Експертиза перевірить «патрони», які знайшли під час обшуку житла судді-хабарника з Івано-Франківська

03.09.2018, 12:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNews, в Івано-Франківську СБУ викрила суддю на хабарі у п’ять тисяч євро.

Тепер суд призначив експертизу «патронів», які були знайдені під час обшуку особистого автомобіля й житла підозрюваного детективами НАБУ, інформує WestNews з посиланням на “Слово і діло“.

Таке рішення ухвалив суддя Солом’янського районного суду міста Києва за результатами розгляду клопотання детектива НАБУ. У клопотанні вказується, що 7 серпня детективи НАБУ провели обшук в автомобілі Suzuki Grand Vitara підозрюваного, в якому знайшли три предмети, які за зовнішніми ознаками схожі на патрони для гладкоствольної зброї 16-го калібру, з написами FAM, TAXO та SAGA.

Також детективи під час обшуку житла Булки знайшли предмет, схожий на патрон каллібром 7,62 мм.

Нагадаємо, що суддя вимагав від керівника комерційної структури п’ять тисяч євро. За вказану суму посадовець обіцяв безперешкодний розгляд господарської справи щодо банкрутства підприємства. 9 серпня 2018 року Вища рада правосуддя задовольнила клопотання генпрокурора Юрія Луценка про надання згоди на утримання під вартою судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки, який підозрюється в отриманні хабара. І вже згодом Вища рада правосуддя тимчасово, до 8 жовтня, відсторонила суддю Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булку у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, що декларував затриманий на хабарі суддя Господарського суду Івано-Франківської області

03.09.2018, 12:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X