WestNews.com.ua

Енергетики Прикарпаття замахнулись на новий корпоративний рекорд

16.05.2019, 21:24  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

16 травня в АТ «Прикарпаттяобленерго» відзначили Всесвітній день вишиванки. На цьогорічному святкуванні енергетики віддали шану традиційній українській хустці, створивши рекордно велику «Шалянову доріжку до щастя».

У святкуваннях до Дня вишиванки в обленерго взяли участь близько 150 працівників центрального офісу та філій підприємства. У рамках урочистостей провели показ шалянових хустин «Хустка-дефіле», майстер-класи із зав’язування хустини та намітки. Захід мав особливий дрес-код – вишивані сорочки та сукні, елементи національного одягу, традиційні українські прикраси. Але справжньою перчинкою свята стали яскраві, барвисті шалянові хустки працівниць компаній, які, як виявилось, є не лише аксесуаром, а й справжньою родинною реліквією, адже багато із них увійшли у родини енергетиків як шлюбні обереги, що передавались з покоління у покоління, як подарунки на заручини чи народження первістка, або ж і подарунки на довгу пам’ять. Енергетики обмінювались не лише компліментами, а й неймовірними історіями про свої хустки.

Були серед хусток й привезені з Німеччини за часів перебування в концтаборах, з Канади чи Польщі і навіть лемківські – кожна з унікальною історією!

На завершення енергетики встановили новий корпоративний рекорд, сформувавши найдовшу «шалянову доріжку до щастя», довжиною 75 метрів, складену з 70 хустин!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківській гімназії розгорнули 250 вишитих рушників. ФОТО

16.05.2019, 21:24  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X