WestNews.com.ua

“Енергоефективна громада”: в Івано-Франківську розпочався V Міжнародний інвестиційно-економічний форум. ФОТО

15.11.2019, 10:10  |  Автор:   Менів Андрій

15 листопада в місті Івано-Франківську відбувається 5-й за ліком Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і Перспектива – Енергоефективна громада».

Цьогорічний Форум буде присвячений актуальним питанням енергоефективності у діяльності організацій різних форм власності в Україні, повідомляє WestNews.

Програмою заходу передбачено підписання Меморандуму про партнерство між Фондом енергоефективності та виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради.

На трьох дискусійних панелях  учасниками Форуму будуть розглянуті проблеми та перспективи розвитку сфери енергозбереження в Україні загалом та в Івано-Франківську зокрема.

«Кожного року ми вибираємо якусь актуальну тему, цього року це енергозбереження, що для нас дуже важливо. Наступний рік в Франківську буде роком енерозбереження. Нам важливо подивися, як це робиться за кордоном, тому ми запросили всіх наших партнерів, громаду, представників ОСББ. Ми гордимося тим, що на нашому полігоні є біогазова установка. В нас сьогодні активно проходять роботи щодо утеплення садочків та шкіл, освітлення територій. Надіємося, що програми енергоефективності будуть в ОСББ. В нас є чим повчитися і що показати», – зазначив Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Франківську провели форум для бізнес-леді. ФОТО 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X