WestNews.com.ua

Епідемія наступає: в Івано-Франківську кожен сьомий мешканець перехворів на грип та ГРВІ

14.01.2020, 9:11  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 14 січня, відбулася оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час заходу розглянули питання про заходи щодо профілактики грипу та респіраторних захворювань, інформує WestNews.

«Станом на сьогодні погодні умови не нагадують зиму, ця погода сприяє поширенню грипу та ГРВІ. Маємо в Україні вже три летальні випадки.

За епідемічний сезон (з 1 жовтня 2019 р.) на грип в Івано-Франківську захворіли 37,221 осіб, тобто кожен 7-й мешканець. Але насправді цифра в два-три рази більша, адже люди займаються самолікуванням.

До нового року захворюваність школярів фіксувалася в межах 25%-27% (на канікулах – 17%).

За два тижні 2020 року в обласному центрі Прикарпаття захворіло 2,308 пацієнтів. Летальних випадків не зафіксовано.

Через два-три тижні ми будемо однозначно рости у захворюваності», – розповіла Марія Бойко – начальник управління охорони здоров’я.

Щодо прогнозів, то в лютому-березні очікується друга хвиля захворюваності. За прогнозами фахівців, за 2020 рік – 5-6 мільйонів українців може захворіти на грип та ГРВІ.

«Ситуація на сьогоднішній день є інтенсивна. Відтак, вакцинація – єдиний засіб, який може захистити від грипу. Вакцини – є. Але дуже мало людей вакцинувалися – 400 осіб. Статистка насправді сумна», – долала вона.

До слова, від ускладнень грипу в Україні померла жінка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У перший тиждень нового року на Івано-Франківщині на грип захворіло більше трьох тисяч людей

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X