WestNews.com.ua

Лютий, 2020

18Лют(Лют 18)15:0003Бер(Бер 3)15:00Фотовиставка Лілії Сенів "Казкові сни новонароджених"

Відкрити

Інформація про анонс

Мене звати Лілія Сенів, я мама трьох чудесних діточок. Діти – це наша найбільша потіха та найкращий подарунок від Бога. Поряд із ними щодня ми відчуваємо цілий вир емоцій та почуттів. Вони веселять, надихають та роблять нас по-справжньому щасливими.

Напевне, у кожного з нас є миті, які хочеться переживати знову і знову, зупинивши такий швидкоплинний час. Саме тому фотографія набуває зараз сімейної цінності.

Зйомка новонароджених – це мрія, яка стала реальністю. З 2017 року я почала займатися улюбленою справою. Пройшла навчання у кращих фахівців, прослуховувала лекції неонатологів, педіатрів, консультантів з грудного вигодовування. Зйомка новонароджених – це, перш за все, безпека та комфорт немовлят, а вже потім безцінний спогад на все життя.

За свою практику я відзняла більше 140 неймовірних малюків. Кожна фотосесія це надзвичайно відповідальний, хвилюючий та захоплюючий процес. А результат завжди однаковий – щасливі обличчя батьків, рідних та близьких.

Метою виставки є популяризація цього виду зйомки, показати усю чарівність новонароджених діток та цінність, унікальність таких кадрів. Адже часто через рутину, метушню та нові обов’язки ми пропускаємо найніжніший період своїх крихіток.

Я обожнюю діток та щаслива, що можу допомогти зробити найсолодший спогад про перші дні нового життя!

Місце проведення: Фортечна галерея “Бастіон”

Час

Лютий 18 (вівторок) 15:00 - Березень 3 (вівторок) 15:00

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X