WestNews.com.ua

Лютий, 2020

18Лют(Лют 18)16:0003Бер(Бер 3)16:00Виставка живопису Галини Петрової "Замріяне"

Відкрити

Інформація про анонс

“Життя сповнене пошуками, подорожами і самовдосконаленням. Неймовірна краса навколишнього світу, природи та її кольорів захоплює подих. Любов і пристрасть – сенс життя. Все це надихає на творчість, на життя”.

Галина Петрова – випускниця Львівського Державного Інституту фізичноі культури. Організація виставок українських художників у Лондоні поступово привела до навчання живопису в лондонській студії Ольги Браун. Роботи Галини сповнені кольору та оптимізму. Вона використовує мастихін для створення яскравих пейзажів, красивих квітів і абстрактних композицій.

Її картини – вільні, енергійні з магічними кольоровими комбінаціями і цікавими текстурами, наповненими атмосферним світлом. Картини художниці, як живописні так і вишиті, знаходяться в приватних колекціях в Україні, Італії, США, Швеції, Іспанії, Англії, Литви, Франції, Словенії, Таіті та Росії.

Час

Лютий 18 (вівторок) 16:00 - Березень 3 (вівторок) 16:00

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X