WestNews.com.ua

Ейфелеву вежу відкриють для відвідувачів: візитівка країни вперше була закритою протягом довгого часу

09.06.2020, 22:52  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

З 25 червня після трьох місяців закриття знову буде відкрито Ейфелеву вежу. Відвідувачі, хоч і в обмеженій кількості, зможуть підніматися на другий поверх споруди.

Підйом буде можливий лише сходами і з обов’язковою вимогою наявності захисної маски (для осіб, старших від  11 років), – повідомляє “Європейська правда” – з посиланням на Le Parisien.

Кількість відвідувачів, які зможуть одночасно перебувати на двох поверхах вежі, буде обмежений. Третій поверх пам’ятки залишиться закритим ще деякий час, однак його обіцяють відкрити вже цього літа.

“Після більш ніж трьох місяців закриття в контексті пандемії COVID-19, що є найдовшим закриттям з часів Другої світової війни, Ейфелева вежа знову відкриє свої двері для публіки 25 червня 2020 року о 10. 00”, – йдеться на сайті пам’ятки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Поки не сформується серед громадськості розуміння глибини мети”: у ПНУ вирішили відкласти будівництво Хресної дороги

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X