WestNews.com.ua

“Фантазія – це добре, але не в бізнесі і відносинах з правоохоронними органами”,- комерційний директора ТОВ «ТОРГОВИЙ СЕРВІС» про ситуацію з ринком

27.02.2020, 17:53  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Фесик Станіслав Іванович, комерційний директора ТОВ «ТОРГОВИЙ СЕРВІС», надав коментарі з приводу обіднього “брифінгу” представників ніби-то користувача центрального критого ринку. Він підкреслив, що фантазія це добре, але не в бізнесі і відносинах з правоохоронними органами.

«Представник ТОВ «МАРКСМЕН КОМПАНІ», який надав коментарі з приводу ситуації, був голослівний, натомість я представив вчора документ, який підтверджує наявність в мене, комерційного директора, обов’язку забезпечувати схоронність майна центрального ринку та забезпечення його належного функціонування» – прокоментував Фесик, показуючи акт приймання-передачі майна центрального ринку на відповідальне зберігання, складений з слідчим ГСУ.

На питання щодо того, хто фактично панує на центральному ринку, Фесик підкреслив, що вчора, 26 лютого, після того, як представники центральних правоохоронних органів покинули територію ринку активізувались місцеві правоохоронні органи:

«Володимир Голубош очільник Прикарпатської поліції особисто прибув щоб вигнати охорону ТОВ «ТОРГОВИЙ СЕРВІС», якій залишили приміщення ринку на зберігання. Незрозумілим залишається тільки питання в чому ж такий інтерес місцевої поліції.».

Складається ситуація, в якій нижчестоящий органу – ГУ НП в Івано-Франківській області фактично протистоїть Головному слідчому управлінню та не визнає рішення такого вищестоящого органу.

«Сьогодні на ринку тітушки, які називають себе охоронцями, і від яких центральні правоохоронні органи вчора звільнили ринок. Дякуючи місцевим правоохоронним органам вони знову тут. Але то нічого, реакція вже пішла» – підкреслив Фесик, коментуючи подальші дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, хто наразі контролює Центральний міський ринок Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X