Фаворити показують клас: визначилися фіналісти чемпіонату області з баскетболу

01.06.2019, 17:31  |  Автор:   Менів Андрій

В Чемпіонаті Івано-Франківської області з баскетболу сезону-2019 визначились переможці півфінальних серій плей-офф, інформує WestNews.

У першій парі «ІФНМУ» без особливих проблем розібрався із «Горянами» з рахунком 73:49. Доля зустрічі вирішилася вже в першій 10-хвилинці, яку «медики» виграли з перевагою у 17 очок (26:9). У складі переможців найбільше очок здобув досвідчений Денис Спиридонов (24), а у номінальних гостей краще за всіх проявив себе Іван Алексанов (16 очок).

БК «ГОРЯНИ» (Надвірна) – БК «ІФНМУ» (Івано-Франківськ) – 49:73 (9:26, 14:8, 12:28, 14:11)
28 травня 2019 р. м. Івано-Франківськ, СК ІФНМУ. Судді: Недоступ Р., Кривун Ю.
«Горяни»: Алексанов (16), Андрусяк (7), Цюпило (7), Лісничук (6), Бойчук (6), Васильєв (5), Кравець (2). «ІФНМУ»: Спиридонов (24), Гетьманець (12), Окечуву Айк (11), Чіпка (9), Пророк (7), Окечукву Джуда (4), Ракута (2), Савицький (2), Голубєв (0), Кудибин (0). Рахунок в серії – 2:0.

Натомість, «Калуш» та «Коломия» розіграли справжній баскетбольний трилер, достойний фіналу. Після перемоги в першій зустрічі (76:66), підопічні Олега Пелеха відправилися грати на майданчику суперника. І поступилися Вінтоняку і Ко. Причому підсумкова перевага склала 12 очок (63:51), відтак, доля фінальної путівки повинна була вирішитися саме в Калуші.

БК «КОЛОМИЯ» – БК «КАЛУШ-ПНУ» – 63:51 (17:19, 17:7, 15:13, 14:12)
26 травня 2019 р. м. Коломия. ФСК «Прикарпаття». Судді: Корнута ., Томін А., Кривун Ю.
«Коломия»: Стефанюк (29), Вінтоняк (22), Новіков (6), Добренький (5), Іванов (2), Литвинець (0).
«Калуш»: Співак (15), Янкевич Ів. (11), Янкевич Св. (9), Мацьків (4), Слидюк (4), Пелех (3), Сокіл (3), Сміх (2).

Цікаво, що після трьох чвертей коломияни передували в рахунку. Щоправда, перевага покутян складала усього три очки. Проте відвертий провал у четвертій 10-хвилинці (17:4) та снайперські здібності Івана Янкевича принесли перемогу «Калушу» із рахунком 65:55.

БК «КАЛУШ-ПНУ» – БК «КОЛОМИЯ» – 65:55 (22:18, 14:20, 12:13, 17:4)
28 травня 2019 р.м. Калуш, СК «Сокіл». Судді: Корнута П., Томін А.
«Калуш»: Янкевич Ів. (24), Мацьків (10), Педенко (9), Співак (7), Рудинський (6), Янкевич Св. (5), Сокіл (2). «Коломия»: Вінтоняк (15), Стефанюк (12), Торбенко (9), Іванов (8), Добренький (6). Рахунок в серії -2:1.

Фінальний поєдинок чемпіонату між «ІФНМУ» та «Калуш-ПНУ» заплановано на 2 червня в Івано-Франківську в муніципальному ФОЦі. Початок о 12:00.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.