WestNews.com.ua

Фестиваль-премія “ГРА” номінувала франківський драмтеатр на звання “кращого експерименту”

14.09.2020, 15:11  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

2018 року Франківський драмтеатр вже переконав, що експериментувати – вміє. Адже на першій ГРІ своєю неооперою «Гамлет» вже встигли завоювати звання «кращої пошуково-експериментальної вистави».

2020 театр знову заявляє про себе в ГРІ, повторно претендуючи на звання кращого експерименту. Цього разу спільно з Project«W» Veterans, Volunteers and William, проєктом арт-реабілітації українських воїнів з виставою «Дванадцята ніч, або що захочете» за відомою Шекспірівською п’єсою, пишуть на сторінці.

Ролі у виставі виконують ветерани і волонтери АТО, які за рік перетворились із мужніх бійців на англомовних акторів – лицарів, герцогів, серів, камеристок і графинь. Весела, іронічна комедія, а поряд з тим, – сумна і лірична, оскільки присвятили її актори своїм бойовим побратимам, світлини яких показують наприкінці дійства.

Проєкт вже здобув свою прихильність серед глядачів Івано-Франківська, Києва та інших міст України, в яких була «12 ніч». Та чи по зубах їй ГРА, дізнаємось у грудні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні заснували нову наукову нагороду імені Бориса Патона

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X