WestNews.com.ua

Фільтратопровід, сортувальна лінія та біогазова установка: як працює КП “Полігон”

12.08.2020, 16:47  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 12 серпня, мер Івано-Франківська перевірив роботу КП “Полігон”. Руслан Марцінків наголосив на важливості роботи фільтратопроводу, довжина якого сягає 9 кілометрів. А сортувальна лінія, яка працює постійно, крім вихідних, дає можливість швидше переродбяти сміття.

Крім того там працює біогазова установка. Таким чином до міського бюджету теж надходять кошти для розвитку КП “Полігону”. А також продукується електропостачання від переробки сміття, що до цього часу не було можливим.

“Працівники отримують заробітню плату розміром від 10 до 12 тисяч  гривень. Вони задоволені”, – повідомив мер.

Очільник міста поділився мрією про виділення окремої ділянки для утилізації сміття.

“Ми маємо ряд пропозицій інвесторів. Але оформляємо землю, яка є у власності Міністерства оборони. Ми пройшли перше коло погодження. Зараз триває друге коло. Очікуємо отримання акту на землю. І тоді можна буде залучати інвесторів для будівництва повноцінного сміттєпреробрного заводу”, – додав мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В Івано-Франківську запрацювала ще одна модульна вбиральня. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X