Фізична підготовка і вогнепальна зброя: прикарпатські поліцейські здають заліки з професійної та службової підготовки. ФОТО

У період з 27 вересня по 30 листопада 2016 року прикарпатські поліцейські проводять планові підсумкові перевірки, під час яких здають заліки з професійної та службової підготовки.

Працівники усіх структурних підрозділів ГУ НП в Івано-Франківській області наприкінці вересня розпочали щорічну підсумкову перевірку теоретичних, практичних та фізичних здібностей правоохоронців. Про це кореспонденту WestNews повідомили у Відділі управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області. Поліцейські проходили тестування на знання матеріальної частини та тактико-технічних характеристик вогнепальної зброї, функціональної, загально-профільної та тактичної підготовки.

pm877image003

pm281image004

Крім того, поліцейські показали свої вміння з прийомів рукопашного бою, витримку з фізичної підготовки: здали біг на коротку дистанцію – 100 м та 1 км.

Читайте також: В Івано-Франківську юнак викрав гроші з кафе, у якому проходив стажування

pm632image005 pm682image006

Після цього кожен правоохоронець отримав загальну оцінку своїх теоретичних, практичних та фізичних якостей. Здача заліків продовжується, а підсумки їх підіб’ють наприкінці місяця.

pm574image001

Загрузка...

Comments are closed.