ФК “Прикарпаття” в першому матчі поступився діючому чемпіону України серед аматорів з рахунком 2:5. ФОТО/ВІДЕО

14 липня на стадіоні “Рух” івано-франківське “Прикарпаття” поступився у першому матчі  чемпіонату України серед команд другої ліги.

Першим суперником команди Ковалюка став діючий чемпіон країни серед аматорів – волочиський “Агробізнес”. ФК “Прикарпаття” поступилося з рахунком 2:5.

На 12-хвилині матчу Груша Віталій відкрив рахунок у матчі і вивів”Агробізнес” вперед. Перед закінченням першого тайму Ігор Худоб’як зрівняв рахунок у матчі. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.  На початку другого тайму команди обмінялися голами, проте нічийний рахунок протримався 3 хвилини. Команду гостей вивів вперед Темнюк Микола.

Проте під кінець матчу гравці “Агробізнес” на 90 та 94 хвилинах забили два голи. Матч закінчився з рахунком 2:5 на користь діючого чемпіона України серед аматорів.