“Фотографія – це перш за все мистецтво, а в мистецтві не завжди виходить спланувати все заздалегідь”, – Андрій Коник

Благодійна посмертна фотовиставка Андрія Коника.

Коник Андрій Михайлович. Молодий фотограф. Засновник БО “Благодійний фонд “Коник Хелп”, в якій він брав безпосередню участь.

У серпні 2016 року Андрій дізнався, що захворів на невиліковну хворобу. Рак крові. 3 стадія.  Хлопець вірив у життя  та вірив, що одужає. На жаль, сталося не так, як гадалося. Після чергового курсу хіміотерапії в Андрія стався рецидив, хоч на той момент хлопець дійшов до ремісії, повідомляє WestNews .

Молодик  помер 22 березня 2017 року у відділені реанімації Івано-Франківської обласної лікарні.

Творча натура Андрія дозволяла йому швидко оволодіти будь-яким видом мистецтва. І фотографія не стала винятком. Більше того, фото стало для нього всім.

“Так, це те, що ми можемо бачити та відчувати, це те, що не повториться більше ніколи, саме тому я хочу показувати це красиво! Це спосіб самовираження, і я вже не можу позбутися звички постійно вимальовувати в своїй голові кадри, композиції, де б я не був. Фотографія – це перш за все мистецтво, а в мистецтві не завжди виходить спланувати все заздалегідь, тому, щоб отримати хороший результат, потрібно довіритись одне одному та разом створювати неповторні кадри. Сподіваюся ви готові!” – пише Андрій Коник.

Кожне фото хлопця наповнене теплом, добром та сонцем. Таким же був і сам Андрій. Він намагався нести в цей світ добро, що йому, зрештою, і вдалося.

Цю виставку молодий фотограф почав готувати сам. Вона була його мрією0, яку, на жаль, не встиг здійснити.

Він бажав, щоб багато людей побачили його фото та почерпнули з них добро, тепло і сонце.

Тому не полінуйтеся, сходіть, почерпніть!

Виставка триватиме з 8 по 15 липня, у Фортечній галереї “Бастіон”.

Всі зібрані кошти віддадуть на лікування для онкохворої Юлії Дмитренюк.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську вандали знищили ковану “Внутрішню Монголію”. ФОТО

Загрузка...

Comments are closed.