WestNews.com.ua

Франківчан активно готують до зими

25.09.2019, 17:18  |  Автор:   Хромей Зоряна

До зимової пори залишилося не так багато часу, та й холоднішає не за розкладом. Тому до зимового періоду постає два головних питання: старт опалювального сезону і прибирання в зимовий період.

Комунальні служби звітують про підготовку до зими.

Станом на зараз «Теплокомуненерго» має 31 котельню, три з них – на біопаливі. До зими готові – 29. Ліквідовано 142 пориви мереж теплопостачання, залишилось 7. Ліміти на газ є!

СТЕК має всього одну котельню і вона готова до сезону. Ліквідовано 19 поривів, у роботі – 2.

Будинки МІУК на 45% готові до опалювального сезону, приватні управителі – 57%, Дирекція замовника – 62%, ОСББ – 63%, самоуправління – 65%, ЖБК/ОК – 67%.

Тепер про прибирання. На зиму МДК запасло 4 тисячі тонн солі. КП «Благоустрій» поки солі не має, треба закупити мінімум 100 тонн, відсіву потрібно 1 тис. тонн. Є 2 трактори для прибирання, оголосили тендер ще на 2, у штаті – 35 двірників. В МІУК ситуація така: є 30 тонн відсіву у підрядників, з техніки – 3 трактори в підрядників, 1 в МІУК, двірників – 126 чоловік у підрядників.

Крім того, дав доручення створити 2 штаби: один із запуску тепла (очолить Руслан Гайда), другий – з прибирання снігу (старший – Микола Вітенко)”, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці мер Івано-Франківська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Івано-Франківська обіцяє знизити ціни на теплопостачання

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X