WestNews.com.ua

Франківчан оперативно інформуватимуть про надзвичайні ситуації через електронний сервіс метеобезпеки. ФОТО

02.06.2020, 10:51  |  Автор:   Хромей Зоряна

Cьогодні, 2 червня, відбулася оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська. На засіданні начальник відділу програмного та комп’ютерного забезпечення Андрій Чайківський запрезентував електронний сервіс SMART CITY «Метеобезпека міста Івано-Франківська».

Цей проект став уже 67-им.

“Було встановлено метеостанцію на даху адмінбудівлі. Метеостанція, яка в кожну хвилину передає дані у наш сервіс, відповідно вони пишуться у нашу базу даних. Було запроваджено портал, який встановлений в службі “1580”. Число та кількість служб, я думаю, буде зростати”, – зазначив Андрій Чайківський.

“Кожне місто має свою специфіку, свої метеоумови. Наше місто також не є винятком. Ми зібрали дані: 2017 рік – повінь (це травень-червень), 2018 рік – та сама ситуація, 2019 також весна-літо. Буревії є також, щоправда, вони відбуваються і в інші періоди”, – поінформував начальник відділу програмного та комп’ютерного забезпечення.

Тож було запроваджено такий сервіс. Існує мобільна версія, а також можна преглядати сайт як на українській мові, так і на англійській.

оперативна нарада 02.06.2020

Опубліковано Русланом Марцінковим Понеділок, 1 червня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:До будинків – 300 метрів! На Прикарпатті негода зруйнувала захисну дамбу на Лімниці

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X