WestNews.com.ua

Франківчан просять не нищити майданчик для діток, що знаходиться на площі Міцкевича

15.09.2019, 14:30  |  Автор:   Хромей Зоряна

На площі Міцкевича зробили чудовий майданчик для діток. Проте пагорби понищені. У зв’язку з численними зверненнями франківчан майданчик відремотували. Але, резинова крихта має застигнути перш, ніж на ній знову будуть гратися дітки.

Mariana Vershynina звертається до мешканців Франківська з проханням почекати і дати майданчикові висохнути, щоб дітки змогли гратися в новій якісно відремонтованій зоні.

Шановні відвідувачі громадського простору, дружнього до дітей,  у центрі Івано-франківська, що на площі Міцкевича, я вдячна вам за довіру і любов до цього місця. Мені приємно, що ви відреагували, коли побачили, що пагорби понищили і повідомили.
На перших фото, ви побачите, що все поправили і загородили обмежувачами. Резинова крихта ПОВИННА висохнути/застигнути. На це потрібен час (бодай 12, а краще 24 години).
Ми розуміємо, що ви хочете користуватись простором для дітей. Особливо цього прагнуть діти. Але все зроблене сьогодні знищили. Зіпсували, і тепер воно буде засихати абияк(((.
Спробуємо виправити це. Але…
Звертаюсь до вас з великим проханням зберегти те, що ми робимо! Потерпіть трохи. Якщо є огорожа, не пускайте туди дітей, та повідомте тим, хто заходить за обмежувальну сітку.
Дякую, та сподіваюсь на вашу підтримку і розуміння”, – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Надвірній збудують ще один майданчик для діток. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X