WestNews.com.ua

Франківчан закликають долучитися до акції протесту внаслідок призначення міністром освіти Шкарлета

29.06.2020, 16:35  |  Автор:   Назаренко Юлія

Завтра, 30 червня, о 10.00 франківчан просять долучитися до акції протесту проти новообраного заступника міністра освіти Сергія Шкарлети. На нього також на нього покладені обов’язки в.о. міністра. Мітинг відбудеться біля Івано-Франківської ОДА.

“Це рішення Кабінету міністрів України не лише відкидає українську освіту в часи Табачника, а й відверто плює в очі усім науковцям, котрі виступають проти призначення цього регіонала на цю високу й відповідальну посаду. Аби коротко охарактеризувати пана Шкарлета, достатньо згадати його цитату: «Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів». Враховуючи вище зазначенні факти, наукова та освітня спільнота не готова спокійно відреагувати на призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра та заступником міністра освіти та науки України”, – кажуть організатори протесту.

Зазначено, що доктор економічних наук Сергій Шкарлет, який є ректором Чернігівського національного технологічного університету, є також одноосібним автором статтей, що містять здоровенні шматки чужого тексту: «Побудова моделей структурного типу з метою ідентифікації вимірів інформаційного потенціалу», надрукована в журналі «Проблеми і перспективи економіки та управління» у 2015 році (№ 3, с. 45–52), викладена на сайті Бібліотеки ім. Вернадського.

Організатори акції протесту:
«Українські Студенти за Свободу»
«Фундація Регіональних Ініціатив»
«Відсіч»
«Молодіжний Націоналістичний Конгрес»
«Українська асоціація студентів»
«Рух Опору Капітуляції»
«Марш за науку»
«Демократична сокира»
«Наукова хунта»
«Цікава наука»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗНО-2020: стихійне лихо на Західній Україні, як бути абітурієнтам

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X