WestNews.com.ua

Франківчани обурені горою сміття на вулиці Героїв УПА. ФОТО

19.09.2019, 21:50  |  Автор:   Хромей Зоряна

Жителі Івано-Франківська звертаються до мера міста з проханням вплинути на ситуацію, що склалася на вулиці Героїв УПА.

Франківчани обурені сміттєзвалищем, яке зробили байдужі мешканці. А ще “на кожному кроці – бомжі, наркомани” і бабця продає “хімки” для дітей.

Скільки я вже теж писала про цю “апокаліпсну точку” нашого Франківська! Просто слів нема…: Точка збуту алкоголю, точка відпочинку безхатченків і точка збуту “хімки” для дітей, я вже мовчу про шприци і голки неподалік! Нема питань, нехай бабуська продає собі на прожиток, але можна і корисну- смачну їжу продавати, та напечіть, бабусю, пиріжків з картопелькою, капустою, булочок з яблуками,КОРИЦЕЮ, заварнушок з кремом-сиром, якимось варенням і продавай… А це як тріло для тараканів: чіпсики, сухарики… Пане мере, БУДЬ ЛАСКА, повпливайте на вирішення цього питання, ви багато стараєтесь для центру міста, і районів деяких теж, загляньте, прошу Вас на Г. УПА!” – пише на сторінці у Фейсбуці Комуналки ІФ   Вікуся Шевчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вихідних у Долині не буде води: підключатимуть новий магістральний водопровід

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X