Франківчани продовжують підкорювати сцену “Х-Фактора”: цього разу дівчина із Прикарпаття отримала чотири “так”. ВІДЕО

27.10.2019, 18:49  |  Автор:   Хромей Зоряна

Співачка Надія Боднарук із Верховини зуміла приємно здивувати суддів незвичайною музичною інтерпретацією поезії Лесі Українки.

Дівчина з Прикарпаття є не тільки талановитою, а й незвично доброю особистістю. Друзі називають її Надя-космос, тому що вона всіх людей вважає своїми друзями.

 …я за те, щоб ми всі були один одному як брати і сестри, як друзі. Люди інколи називають мене “Надя Космос” з цими моїми фразочками. Інколи посеред фрази я можу замовчати і подивитись кудись в глибину, кудись вдаль, тому що я зловила якийсь інший потік, якусь вібрацію, або й взагалі забула, про що говорила. І таке буває. Моя музика говорить про те, чим я наповнена. А наповнена я розвитком і вірою в добро. Я співаю переконливіше, аніж розмовляю”, – розповіла Надія.

Яким був виступ Надії Бондарук дивіться у відеосюжеті:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківський хор “Каменяр” підкорив сцену “Х-Фактора”. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X