WestNews.com.ua

Франківчанка Ірина Воробець просить допомогти їй подолати рак

14.11.2019, 8:41  |  Автор:   Менів Андрій

38-річна франківка Воробець Ірина Геннадіївна потребує підтримки небайдужих.

Декілька тижнів тому жінку після огляду гінеколога з Прикарпатського центру репродукції відправили на обстеження в Прикарпатський клінічний онкологічний центр до професора Крижанівської А.Є. Там у неї виявили корциному шийки матки G3 T2b NxMo gr2B клінічна група 2, повідомляє WestNews із посиланням на Бліц-Інфо.

Франківці порекомендували повний курс поєднано-променевої терапії на таз на лінійному прискорювачі з потенціюванням щотижневої радіосенситізації цислатином, з завершенням брахітерапії.

“З цим нанаправленням рекомендацією ми звернулися до декількох клінік-лікарень в Києві, тому що в Івано-франківську на даний момент немає цієї апаратури. Цей діагноз підтвердили всі клініки, професори та лікарі, до яких звертались. Для повного курсу потрібна сума у розмірі від 320 000 до 370 000 грн. Прошу кожного, хто має можливість допомогти перерахувати кошти на мої особисті картки:”,- пише франківка на власній сторінці.

ВОРОБЕЦЬ ІРИНА ГЕННАДІЇВНА
ОТП 4363 2375 1021 5727 Vorobets Iryna
МОНОБАНК 5375 4141 1084 9022

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Потрібно починати все з нуля”: у дружини капітана “Прикарпаття” – рецидив онкохвороби

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X