WestNews.com.ua

Франківчанка Марія Шпільчак отримала звання “Заслуженого вчителя України”

24.08.2019, 18:23  |  Автор:   Хромей Зоряна

Вчителеві Івано-Франківської загальноосвітньої школи І—III ступенів №24 міста Івано-Франківська – Шпільчак Марії Василівні – присвоєне почесне звання “Заслуженого вчителя України”.

Щирими словами пані Марію привітала її донька – Наталія Оленич:

Щиро вітаю свою любу мамусю – Шпільчак Марію Василівну – вчительку
Івано-Франківської загальноосвітньої школи І—III ступенів № 24 м. Івано-Франківськ з присвоєнням почесного звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”! Значну частину свого життя Ви віддали навчанню та вихованню учнів. Ця нагорода ‒ гідна оцінка Вашої роботи. Впевнена, що не одне покоління Ваших учнів і колег з повагою і вдячністю цінують Вашу працю. Пишаюся тим, що саме Ви отримали це почесне звання. Це не лише гідне й заслужене визнання Ваших напрацювань, це й вартий наслідування приклад наполегливості, цілеспрямованості, який має мотивувати та надихати всіх. Нехай це досягнення додасть Вам віри в себе і життєвих сил, нових здобутків у роботі, вагомих досягнень у здійсненні задуманого. Вітаю!”

Марія Шпільчак – відома як вчитель-новатор. Вона розробила навчально-методичні посібники для вчителя української мови та літератури. Матеріали, розроблені Марією Шпільчак були презентовані на тематичному воркшопі Департаменту освіти Івано-Франківська. Також заслужений вчитель України розробила багато матеріалів для підготовки до ЗНО з української мови та літератури, які зараз полегшують випускникам підготовку до екзаменів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У День Незалежності організатори забав особливо подбали про розваги для діток

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X