WestNews.com.ua

Франківчанка опублікувала відео, у якому іноземці із 20-ти країн світу заспівали “Смереку”

14.08.2020, 20:53  |  Автор:   Хромей Зоряна

Франківчанка Олександра Козак зняла відеокліп, у якому іноземці із 20-ти різних країн світу заспівали українську народну пісню “Ой смереко”.

У соцмережі дівчина наголосила, що любов, почуття, бажання та відданість являються одними із найцінніших речей в житті людини. Олександра подякувала усім своїм друзям, хто взяв участь в цьому проекті.

“Всі ми любимо наші прекрасні українські пісні, але, коли їх співають іноземці – це вже щось надзвичайне і зразу ж серце радіє ще більше і хочеться якомога швидше поділитися цим виконанням з усіма друзями та рідними.

Запрошуємо вас насолодитися цим прекрасним виконанням пісні «Ой смереко» (сл. та муз. Любомир Яким) людьми з 20 країн світу (Аргентина, Бразилія, Великобританія, Гана, Гватемала, Ель Сальвадор, Єгипет, Італія, Канада, Китай, Колумбія, Куба, Мексика, Панама, Перу, Польща, Росія, Туреччина, Філіпіни, Франція), на 5 континентах (Азія, Африка, Європа, Південна Америка, Північна Америка)”, – йдеться у дописі під відео.

Дівчина зауважила, що її друзям-іноземцям було насправді важко вимовити, вивчити і заспівати всі ці незнайомі для них звуки. Однак, незважаючи ні на що, вони з цим впоралися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актор Франківського драмтеатру презентував свій перший кліп

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X