WestNews.com.ua

Франківчанка стала музичним продюсером церемонії нагородження премії “М1 Music Awards”. ВІДЕО

03.11.2018, 19:37  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Вперше в історії церемонії її музичним продюсером стала відома співачка з Івано-Франківська Тіна Кароль.

Зазначимо, що співачка є власницею чотирьох нагород “М1 Music Awards”. Артистка також візьме участь у гала-концерті під час церемонії, інформує WestNews.

“Я дякую за довіру! Я дійсно проводжу багато часу над створенням крутих лайф-аранжувань для власних концертів. І якщо це знаходить відгук, якщо мені надали таку честь, для мене це лише підкреслює те, що ми на вірному шляху! Я із задоволенням стану музичним продюсером премії!” – пише співачка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Впервые в истории церемонии награждения премии “М1 Music Awards” её музыкальным продюсером стала украинская певица, обладательница четырёх наград “М1 Music Awards” Тина Кароль! ⭐⭐⭐ “Я благодарна за доверие! Я действительно провожу много времени над созданием крутых лайф-аранжировок для собственных концертов. И если это находит отклик, если мне предоставили такую честь, для меня это лишь подчеркиваёт то, что мы на верном пути! Я с удовольствием стану музыкальным продюсером премии!” 👇🎤👇 Премия пройдет в столичном Дворце Спорта 1 декабря 2018 года. @m1ukraine @m1_musicawards #тинакароль #tinakarol

Допис, поширений Tina Karol (@tina_karol)

До слова, зіркова співачка з Прикарпаття здивувала своїм повсякденним образом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топова прикарпатська співачка представила на розсуд свій образ на геловін-паті. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X