WestNews.com.ua

Франківчанка стала однією з переможниць всеукраїнського конкурсу для жінок-підприємниць

30.10.2020, 15:41  |  Автор:   Хромей Зоряна

30 жовтня 2020 року компанія “Visa” та платформа українських брендів “Всі. Свої” оголосили трьох переможниць всеукраїнського конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа – ПідтримайСвоїх». Однією з переможниць стала франківчанка Катерина Масляк.

23-річна дівчина створила україномовну настільну інтелектуальну гру «Знайомці», яка покликана зблизити людей, покращити стосунки та комунікацію між ними, а також підвищити рівень розуміння і довіри. Гра перекладена п’ятьма мовами та буде видаватися вже втретє.

Катерина Масляк, яка отримала один із спеціальних призів конкурсу з брендом «Знайомці», представляє настільну авторську інтелектуальну гру в категорії товарів для дому, яка на думку журі, є нішевим та актуальним продуктом сьогодення. Головна ціль гри, що полягає у покращенні комунікації та стосунків між людьми, а також підвищенні рівня розуміння і довіри, робить цей продукт важливим у реаліях прискорення темпів життя та домінування цифрових форм комунікацій.

Крім Катерини, переможницями стали ще дві дизайнерки Олеся Заіка та Наталія Кулакова.


Нагадаємо, що до участі у конкурсі запрошувались жінки з усієї України, які є власницями мікро-, малого та середнього бізнесу і виготовляють одяг, взуття, аксесуари або предмети для дому та інтер’єру. Було отримано близько 200 заявок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Визначили переможців премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X