WestNews.com.ua

Франківчанка, яка працювала у порностудії, відбулася умовним терміном: деталі гучної справи

06.07.2020, 9:43  |  Автор:   Менів Андрій

Івано-Франківський міський суд виніс вирок щодо уродженки Львівської області, яка виготовляла, зберігала з метою розповсюдження та збувала відеопродукцію порнографічного характеру.

У період з вересня 2015 року по січень 2018 року в орендованій квартирі особа, матеріали кримінального провадження щодо якої виділено в окреме провадження, розмістив спеціально придбані освітлюючі пристрої, штативи та комп`ютер, який підключив до всесвітньої мережі Інтернет та встановив Інтернет ресурс, який надає можливість розповсюдження порнографічної відеопродукції клієнтам за грошову винагороду, і таким чином створив місце розпусти – порностудію, пише “Галичина”. 

Також він підшукав кількох осіб, яких схилив до вступу з ним у статеві акти з метою виготовлення відео-зображень таких статевих актів, їх подальшого розповсюдження та збуту відвідувачам спеціалізованих сайтів всесвітньої мережі Інтернет.

У порностудії виготовили кілька сотень відеофайлів з порнографічним змістом.

Допитана в судовому засіданні обвинувачена вину у пред`явленому обвинуваченні визнала повністю. Пояснила суду, що з організатором порностудії вона мала близькі відносини. Зустрічалися в квартирі, яку він орендував, там вони зняли кілька відео для домашнього перегляду. Жодних коштів за відзняті відео вона не отримувала. Приблизно через 2-3 місяці вона дізналася, що у нього є інші дівчата, з якими він має відносини.

Крім того, пояснила, що боялася його, намагалася розірвати їхні відносини, однак він погрожував їй, що розповсюдить відзняті відео серед знайомих, вона зазнає сорому. В поліцію не зверталася так як мала сильні почуття до нього.

Обвинувачена визнала всі викладені обставини, що зазначені в обвинуваченні, зокрема кваліфікацію дій та її роль при вчиненні злочину. Розкаялась у вчиненому, просила суворо її не карати, врахувати її вік, те, що вона має намір працевлаштуватися.

Суд визнав обвинувачену винною у вчиненні злочину, передбаченого ст.301 ч.3 КК України та визначити покарання із застосуванням ч.1 ст.69 КК України – у виді одного року шести місяців позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю, пов`язаною з виготовленням та розповсюдженням творів, зображень, кіно та відеопродукції, а також будь-якої інформації на веб-ресурсах у мережі Інтернет, строком на один рік.

На підставі ст.75 КК України суд звільнив від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк – один рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівські прокурори оголосили підозру трьом жителям Франківщини у отриманні $35 000 неправомірної вигоди

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X