WestNews.com.ua

Франківчанка здобула перемогу в онлайн-фестивалі в Німеччині. ФОТО

23.09.2020, 18:26  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Випускниця Коледжу Університету Короля Данила Наталія Баворовська здобула почесне І місце в онлайн-фестивалі «Euro Star-2020» (Бремен-Хамельн, Німеччина) в номінації «Образотворче мистецтво» та ІІ місце в номінацях «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Акторська майстерність».

Обдарованій студентці допомогли підготуватися: старший викладач кафедри дизайну Коледжу УКД Галина Михайлівна Кухар – до номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», а до номінації «Образотворче мистецтво» – Наталя Ігорівна Золотарчук.

«Наталя Баворовська дуже цікава студентка і яскрава особистість. Її роботи завжди авторські, глибоко продумані, містять певний підтекст і ширшу концепцію, аніж це можна побачити в конкретному творі. Тому дуже важливо підтримати отой творчий юнацький «вогник», навчити виявляти себе в мистецтві і однозначно мати сміливість проявляти себе на таких конкурсах. Ми бажаємо Наталі подальших результативних творчих рішень і нових перемог», – наголосила старший викладач кафедри дизайну УКД Галина Кухар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківський драмтеатр показуватиме вистави у рідних стінах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X