WestNews.com.ua

Франківець Андрій Сапа одержав чергову перемогу у професійному октагоні. ФОТО

08.10.2019, 15:41  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

6 жовтня у Львові пройшов Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Lviv Open Cup 2019», що проводить ліга Real Fight Promotion».

Всього відбулося 10 професійних поєдинків. Трансляція даної події проводилась навіть у США відомим американським телеканалом NBC Sports. Представник івано-франківського бійцівського клубу «АЛЬЯНС» Андрій Сапа (3-4-0) також отримав нагоду прийняти участь у цьому турнірі.

Йому протистояв прикарпатець Євгеній Кемер (5-2-0). Незважаючи на те, що Андрій Сапа був андердогом у цьому поєдинку бій закінчився вже на 3хв 33с першого раунду достроковою перемогою задушливим прийомом на його користь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “«Ведмеді» готові до боротьби! Баскетбольна «Говерла» озвучила плани на сезон. ФОТО“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X