Франківець Іван Вульчин здобув професійну перемогу в Китаї

Після перемоги Тараса Сапи, інший вихованець Андріана Петрущака – Іван Вульчин повторив тріумф одноклубника.

У суботу, 3 грудня, в китайському місті Цзиюань (провінція Хе Нань) в октагон професійного Міжнародного турніру “Conquest of heros” піднявся іванофранківець Іван Вульчин. Йому протистов китайський боєць Ху Кевей, повідомляє WestNews із посиланям на Sport.if.ua. 

Як розказує Андріан Петрущак, двобій виявився досить напруженим, хоч франківець і контролював весь його перебіг. Після короткої розвідки китаєць перевів бій у партер, але успішно “розбивати” не міг, бо Іван уміло “в’язав” опонента. В один з моментів атаки суперника Вульчину вдалося провести відмінний “свіп” та змінити позицію. Тепер зверху був Іван, і на відміну від китайця, його “розбивання” відрізнялися своєю потужністю. Китаєць спробував втекти з невдалої позиції, та заліз у ще гіршу, і Вульчин добивав суперника вже з-за спини.

При Івановій спробі зафіксувати позицію китаєць все ж таки вийшов з захвату і бій перейшов у стійку, розказує Петрущак. Після вдалої атаки руками Іван зблизився з суперником і тепер уже сам зробив вдалий “тейкдаун”, опинившись над суперником. У партері робота повністю повторилася, але цього разу іванофранківець вдало зафіксувався за спиною у суперника і почав потужно “розбивати”. Пролунав сигнал, що до кінця бою залишилося 10 секунд, і Іван прийняв рішення провести задушливий прийом. Китаєць терпів до останнього, проте за 1 секунду до кінця раунда “заснув”, на чому бій зупинили.

Таким чином, Іван Вульчин здобув дострокову перемогу на 4 хв 59 с першого раунду.

Нагадаємо, що для професійних спортсменів змішаних єдиноборств ММА бійцівського клубу “Альянс” цей рік став більш ніж успішним. Адже впродовж року його бійці здобули безліч професійних перемог не тільки на теренах України, але й на міжнародній арені Європи та Азії.

Читайте текож: Тарас Сапа переміг на професійному турнірі з ММА у Китаї.

Загрузка...

Comments are closed.