WestNews.com.ua

Франківець став новим очільником поліції Львівщини

05.09.2019, 9:05  |  Автор:   Менів Андрій

У Львові представили нового керівника Нацполіції Львівської області Василя Віконського, який до цього очолював поліцію у Хмельницькій області.

38-річний Василь Віконський родом із Івано-Франківська. З 2003 року працював у спецпідрозділі «Беркут», а наприкінці 2014 року став заступником керівника УМВС з громадської безпеки. Через рік він став заступником начальника поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.

Під час переатестації, в процесі реформи міліції у поліцію, атестаційна комісія визнала, що Василь Віконський підлягає звільненню із правоохоронних органів за невідповідність займаній посаді. Через суд він довів, що має право працювати в оновленій поліції.

На початку листопада 2016 року суд виніс постанову, якою скасував рішення Центральної атестаційної комісії, залишивши Василя Віконського на займаній посаді. Згодом неодноразово бував у відрядженнях у зоні АТО.

Додамо, що у Львові нового керівника обласної поліції представив голова Нацполіції Сергій Князєв. Раніше через низький рівень розкриття злочинів Валерія Середу, який очолював поліцію з кінця 2016 року, та його заступника Тараса Сабанюка звільнили.

Валерія Середу перевели на роботу в Київ на посаду начальника Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для мене, чи бути бійцем, чи бути на керівній посаді – одне і теж, – Василь ВІКОНСЬКИЙ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X